Česká premiéra vozu Ferrari GTC4Lusso v Scuderia Praha.
Nástupce modelu FF se dnes představí na slavnostním otevření nového showroomu Scuderia Praha. Pod kapotou stejně jako u FF zůstává atmosférický dvanáctiválec s výkonem 508 kW (690 koní). GTC4Lusso zrychlí z 0-100 km/h za 3,4 sekundy.O pohon všech kol se stará vylepšená verze systému 4RM-S, jehož specialitou je nově natáčecí zadní náprava.

Novinkou je agresivnější pojetí zádi oproti staršímu modelu FF. Výrazný difusor a střešní spojler doplňují klasické Ferrari koncovky zadních světel. Dva páry kulatých koncových svítilen jako připomínka starých časů. Maska chladiče je větší, upravený tvar hlavních světlometů působí ostřejším dojmem. Díky těmto drobným kosmetickým změnám je aerodynamika lepší než u modelu FF.

S příchodem modelu GTC4Lusso se mohou majitelé nových modelů seznámit s novým multimediální systémem ovládaný prostřednictvím rozměrné obrazovky s úhlopříčkou 10,25“. Větší zážitek pro spolujezdce slibuje i menší displej umístěný v palubní desce před spolujezdcem, který ukazuje aktuální rychlost,otáčky případně lze přes něj ovládát sentrální multimediální systémem vozu.

 

#Ferrari #GTC4Lusso #ScuderiaPraha