Automobilka Bugatti otevřela svůj první evropský Bugatti Lifestyle Boutique v Mnichově. První Bugatti Lifestyle Boutique byl otevřen v Tokiu a další bude otevřen v Monte Carlu. Mnichov byl vybrán z jednoduchého důvodu – je zde mnoho majitelů Bugatti Veyron a zároveň je zde velký počet objednávek Bugatti Chiron. Na prodejně naleznete doplňky od firmy Bugatti od manžetových knoflíčků po zmenšené modely obou vozů. Největší pozornost však přitáhne stříbrný Bugatti Chiron s tmavě modrým lakováním.

V Bugatti Lifestyle Boutique jsou všechny položky očíslovány a omezeny na 431 kusů. Počet kusů je odkazován na světový rychlostní rekord Bugatti nastaveným na 431 km/h.

Bugatti eviduje více jak 170 předobjednávek od nových zákazníků automobilky. Z toho téměř 10% je z Německa a podstatná část právě z Mnichova. V Evropě jsou pro Bugatti nejsilnější trhy v Německu, Švýcarsku a Velké Británii. Stávající majitelé Bugatti Veyron, kteří využili možnost před objednat nového Chirona obdrží svá auta mezi prvními.

Mnichov je čtvrtý oficiální showroom v Německu po Frankfurtu, Hamburku a Düsseldorfu. V Mnichově se počítá i s otevřením servisního místa.

Bugatti Lifestyle Boutique je otevřen od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00 a v sobotu od 10:00 do 14:00. Pokud chcete vůz objednat, není problém domluvit schůzku i mimo otvírací dobu. V případě objednání vozu Vás bude čekat pozvání do centrály v Molsheimu, pro personalizaci vysněného vozu, zhlédnutí výrobních prostor, kde je každý Chiron ručně vyráběn.

Neváhejte s objednávkou, již v tuto chvíli je čekací doba delší jak dva roky. Každý rok opustí továrnu pouze 50 kusů Bugatti Chiron.

Pro Ty, kdo neobjednávají, může být návštěva Bugatti Lifestyle Boutique příležitost jak spatřit Bugatti Chiron na vlastní oči.

Bugatti Showroom & Lifestyle Boutique Munich

Frauenstrasse 30 (Altstadt-Lehel)
80469 München
Tel. +49 89 25547937

 

zdroj:GTSpirit